slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Konin

Apartament do wynajmu Konin

Luksusowy apartament na wynajem w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,5 tysięcy zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 44 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać dwa pokoje oraz niedawny rok budowy 2022. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o pięciu kondygnacjach.

Luksusowy apartament na wynajem imponuje rewelacyjną lokalizacją z szybkim dojazdem do autostrady A2 i innych ciągów komunikacyjnych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym najemcom życie na światowym poziomie w otoczeniu licznych wygód, komfortu i luksusów. Olbrzymią zaletą oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu jest przynależna komórka lokatorska. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca postojowe. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca już podczas pierwszej prezentacji zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem. Znajdziemy tu: sypialnię + pokój dzienny + łazienkę + aneks kuchenny + balkon + przedpokój. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest wyposażone w nowe meble i sprzęt AGD. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN kompleksowo i bezpłatnie pomaga w wyborze kredytu hipotecznego. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2,5 tysięcy zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-545)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl