slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia Luksusowy apartament mieści się w budynku z 2022 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na 2 piętrze z korzystną ekspozycją okien na północny zachód. Warto podkreślić, że Ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 150 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 54,5 mkw.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje w pierwszej kolejności komfortowym, eleganckim i wytwornym wnętrzem zapewniającym przyszłym najemcom życie na europejskim poziomie. Rodziny posiadające samochód mają do dyspozycji bezpieczne miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament na wynajem jest kompletnie nowy i dotychczas nie był używany. Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest przynależne pomieszczenie gospodarcze w podziemiu + miejsce postojowe na ogrodzonym terenie.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje gustownie i nowocześnie zaaranżowanymi pomieszczeniami, które zostały kompletnie umeblowane i wyposażone w nowe meble i sprzęty:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– jadalnia.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa atrakcyjną lokalizacją na prestiżowym, zamkniętym terenie w otoczeniu niezbędnej infrastruktury handlowo-usługowej: sklepów, przedszkoli, żłobków, szkół, przychodni zdrowia, punktów usługowych. Wokół przepiękne tereny zielone i rekreacyjne. Zmotoryzowani docenią bliskość wschodniej obwodnicy oraz autostrady. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Luksusowy apartament do wynajmu tylko na dłuższy okres. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6157)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl