slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Konin

Apartament do wynajmu Konin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Koninie (wielkopolskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 33 mkw. i położony jest na 6 piętrze w budynku z 2022 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1 400 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 12-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem jedynie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje słonecznym, odremontowanym i gustownie wyposażonym wnętrzem:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją nieopodal sklepów, marketów, punktów usługowych, przychodni, szkół etc. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajęcia) proszę o kontakt mailowy. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-561)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl