slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski (okolice)

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 47,16 m2 z podziałem na 2 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 600 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na IV piętrze.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie nowy, umeblowany i pachnący jeszcze świeżością. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje fenomenalną lokalizacją w spokojnej okolicy, niedaleko centrum. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna, liczne sklepy, szkoła, kościół, plac zabaw, punkty usługowe.

Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może eleganckim wnętrzem z następującym układem pokoi i pomieszczeń:
– pokój dzienny;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– sypialnia;
– łazienka z wc.
Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy komórka lokatorska. Dostępna jest również opcja wynajęcia miejsca postojowego na podziemnym parkingu. Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do majętnego, pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1300)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl