slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,29 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 283 m2 powierzchni posadowiona na działce 151 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 558 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana klientom z najgrubszym portfelem, którzy chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fenomenalnie zaprojektowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: 3 pomieszczenia;
KONDYGNACJA 0: magazyn + kuchnia + sala restauracyjna;
KONDYGNACJA 1: łazienka + kuchnia + balkon + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2: balkon + łazienka + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 3: łazienka + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort. W jej wnętrzu rozprowadzona jest instalacja klimatyzacji oraz monitoringu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przepięknie odremontowana (m.in. wymiana wszystkich instalacji, ogrzewania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa starannie utrzymaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto elitarną lokalizacją w centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27313)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl