slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 37 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 16 189 zł/m2, co daje 599 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1970 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem starannie odremontowanych pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka + kuchnia + balkon + pokój dzienny/sypialnia. Właściciele aut docenią z pewnością możliwość parkowania zarówno na podwórku, jak i w okolicy bez konieczności płacenia za strefę parkowania. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia niepowtarzalny widok z okien na przepiękną wierzbę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży uchodzi za prawdziwą oazę ciszy i spokoju. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać rewelacyjną lokalizację w otoczeniu nie tylko bogatej infrastruktury handlowo-usługowej, ale również najważniejszych atrakcji turystycznych Gdańska. Lokalizacja gwarantuje dogodną komunikację. Do serca Starego Miasta dojdziemy w około pół godziny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla zamożnych singli i majętnych par, które cenią komfort, wygodę i bliskość centrum. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN gwarantuje bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1686)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl