slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Luksusowy apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Kawalerka/studio. 1 pokój. Najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w kamienicy i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze z korzystną ekspozycją okien na południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 800 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 6-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 41 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem na minimum rok. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoim komfortowym i wysmakowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: łazienka, kuchnia, przedpokój, pokój dzienny/sypialnia. Olbrzymią zaletą oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest brak dodatkowego czynszu administracyjnego.

Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do majętnych, młodych i pracujących osób, par albo singli bez dzieci. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca również perfekcyjną lokalizacją w otoczeniu sklepów, [punktów usługowych itp. To ścisłe centrum miasta. Blisko stąd zarówno do Starego Rynku, jak i do najpopularniejszych poznańskich uczelni. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata za pośrednictwo dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu + VAT. Skontaktuj się z nami droga mejlową i umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-29)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl