slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 11 tys. zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2021. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 53,5 m2. Standard deweloperski. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 588 500 zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją wykończenia do standardu „pod klucz” (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim starannie wypielęgnowanym ogrodem. Właścicieli aut ucieszy z pewnością opcja zakupu miejsca parkingowego do wyłącznego korzystania. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA NIŻSZA: łazienka z wc + pokój dzienny + aneks kuchenny + przedpokój + taras;
KONDYGNACJA WYŻSZA: wc + 2 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż przypadnie do gustu w szczególności osobom lubiącym aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. W niedalekiej odległości od przebiega bowiem ścieżka rowerowa, są tu liczne miejsca do uprawiania sportów wodnych oraz spacerowania. Wisienką na torcie jest prywatny pomost wychodzący wprost na jezioro. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się między morzem, lasem a jeziorem. Na plażę dojdziemy w kilka minut.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-819)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl