slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Luksusowy apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w kamienicy i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 55,7 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje swoim klimatycznym wnętrzem z pięknym widokiem na Stare Miasto. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca również swoją fantastyczną lokalizacją w tętniącym życiem centrum miasta. Blisko stąd do słynnych terenów nadwarciańskich. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowo-edukacyjna oraz przepiękne parki. Atutem lokalizacji jest także nobilitujące sąsiedztwo kancelarii adwokackich, notarialnych etc. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem należy dopisać słoneczny balkon.

Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany majętnym, niezależnym osobom (bez dzieci) ceniącym najwyższy komfort, europejski poziom życia oraz wygodę. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi obejmuje: salon + aneks kuchenny + sypialnię + łazienkę + korytarz. Ekskluzywny apartament na wynajem na co najmniej rok. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu. Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-71)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl