slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 399 tys. zł i powierzchnia 56,12 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na siódmym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1960 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 110 zł/m2. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje do uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko z meblami kuchennymi i szafą. Na zdjęciu wizualizacja projektanta wnętrz, która odzwierciedla końcowy efekt wykończenia. Reszta wizualizacji ma charakter poglądowy i ma być kierunkiem dla przyszłych właścicieli, jak może docelowo wyglądać wnętrze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności ogromnym potencjałem, ponieważ doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie. Olbrzymim udogodnieniem jest z pewnością pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim przyszłym właścicielom nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoją fenomenalną lokalizacją blisko parku, placu zabaw dla dzieci, parkingu oraz rozwiniętej infrastruktury (stacja paliw, basen, drogerie, markety, centrum handlowe, teatr, kino, dyskonty, apteki, sklepy, szkoły, przedszkola). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również przepięknie odremontowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + pokój dzienny + aneks kuchenny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Dopuszczamy możliwość oddanie w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Do ceny zakupu luksusowego apartamentu należy doliczyć wynagrodzenie biura w wysokości 1,23% + koszty notarialne. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania. Więcej ciekawych ofert na stronie www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-356)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl