slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań (okolice)

Apartament do wynajęcia Poznań (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 47 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2007 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim nowoczesnym designem, komfortowym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– korytarz;
– łazienka;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
– balkon.

Luksusowy apartament na wynajem imponuje swoją unikatową lokalizacją nieopodal słynnego parku narodowego. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią na pewno długie ścieżki spacerowe oraz rowerowe. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do węzła autostrady A2. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura:
– żłobek;
– przedszkole;
– szkoła;
– punkty usługowe;
– sklepy;
– dyskonty;
– centra handlowe.
Przyszli właściciele z pewnością docenią pomieszczenie piwniczne. Zmotoryzowanych zainteresują z pewnością prywatne miejsce postojowe w hali garażowej.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się w pierwszej kolejności swoim słonecznym, jasnym i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zainteresowanych wynajmem luksusowego apartamentu zapraszamy do kontaktu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3,5 tys. złotych.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-641)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl