slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Altos De Los Monteros)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Altos De Los Monteros)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Altos De Los Monteros (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 646 809 zł i powierzchnia 118 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 13 956 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom życie na najwyższym poziomie w śródziemnomorskim designie. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic. W zasięgu wzroku rozbudowana infrastruktura. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają:
– siłownie;
– baseny;
– pola golfowe;
– obiekty sportowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca zapierającymi dech w piersiach widokami, jakie roztaczają się z jego okien. W poczet zalet koniecznie należy dodać panoramiczne okna od podłogi po sufit + słoneczne tarasy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-165)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl