slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Radomsko

Apartament do wynajęcia Radomsko

Luksusowy apartament do wynajmu w Radomsku (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z rynku pierwotnego i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 900 zł/m-c. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 42,88 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoim słonecznym, widnym i umeblowanym w bardzo wysokim standardzie wnętrzem z praktyczną komórką. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy, w otoczeniu zadbanej zabudowy. Ekskluzywny apartament do wynajęcia objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel).

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka z wc.
Rodziny posiadające samochód docenią na pewno przynależne miejsce postojowe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwóch opłat czynszowych. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą wynajęcia ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1158)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl