slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 11 062 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2008. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 113 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,25 mln zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom nie tylko bezpieczeństwo, ale i najwyższy poziom komfortu, za co odpowiada m.in. klimatyzacja. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: 2 garderoby + 2 łazienki + aneks kuchenny + pokój dzienny + 3 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym piwnicą + suszarnią. Rodziny posiadające samochód docenią ogromną liczbę bezpłatnych i ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjna lokalizacją w otoczeniu przedszkoli, szkół, placów zabaw, pizzerni, obiektów kultu religijnego, poczty, aptek, przychodni zdrowia, punktów usługowych oraz sklepów. W sąsiedztwie także rozległe tereny rekreacyjne, las i park krajobrazowy. To ścisłe centrum miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do prominentów. Zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1187)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl