slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na wynajem w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 78 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku północ – południe – wschód, 3 pokoje oraz niedawny rok budowy 1992. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o czterech kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia dla osób bez zwierząt. Luksusowy apartament do wynajmu na dłuższy okres. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia swoim najemcom duże poczucie nie tylko komfortu, ale także bezpieczeństwa (antywłamaniowe okna). Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje mieszkańcom życie na imponującym poziomie w otoczeniu wielu wygód, jak np. automatycznie sterowane rolety zewnętrzne czy klimatyzacja. Duże wrażenie robi także oryginalne i efektowne oświetlenie.

Luksusowy apartament na wynajem łącznie z przynależnym, funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje swoim gustownie zaaranżowanym/umeblowanym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– wc;
– łazienka;
– jadalnia;
– kuchnia;
– 2 sypialnie;
– przedpokój;
– balkon (loggia);
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa ponadto swoją atrakcyjną lokalizacją w topowej okolicy, na terenie znanego osiedla. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.  Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 tys. zł.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5753)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl