slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Słupsk

Apartament do wynajęcia Słupsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 74,39 m2 z podziałem na 2 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,9 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1920 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód.

Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje swoim przyszłym najemcom nie tylko najwyższy stopień komfortu i wygody (klimatyzacja + podgrzewana podłoga), ale również bezpieczeństwa (całodobowa ochrona). Luksusowy apartament do wynajmu na dłuższy okres, minimum 12 miesięcy. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca parkingowe przy budynku na strzeżonym parkingu. Ekskluzywny apartament na wynajem jest w pełni umeblowany i wyposażony w standardzie hotelowym: pokój dzienny + sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + balkon + przedpokój + pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją ciekawą lokalizacją blisko centrum oraz bogatego zaplecza handlowo-usługowego: gabinety kosmetyczne, kawiarnie, restauracje, punkty usługowe, sklepy etc. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się już od przekroczenia progu swoim przestronnym i efektownym stylem. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł + jednorazowe, bezzwrotne wynagrodzenie dla biura z tytułu pośrednictwa 2 000 zł (brutto).

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajęcia) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-24018)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl