slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 61 m2 z podziałem na trzy pokoje w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,6 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego i niezwykle nobilitującego osiedla. Rodziny z małymi dziećmi docenią tu z pewnością wózkownię (częściach wspólnych). Na amatorów rowerowych eskapad czeka z kolei rowerownia. Luksusowy apartament do wynajęcia urządzony w nowoczesnym stylu, co gwarantuje komfortową przestrzeń do mieszkania.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wraz z pomieszczeniem gospodarczym. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem zaliczyć należy również imponujące wnętrze z następującym układem:
– garderoba;
– pomieszczenie;
– 2 sypialnie;
– hol;
– kuchnia;
– taras;
– pokój dzienny.
Rodziny posiadające samochód zainteresuje dostępne miejsce parkingowe w podziemiu (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości z tytułu pośrednictwa. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5911)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl