slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2022 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien na północ. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 600 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 7-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 38,91 metra kwadratowego powierzchni.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym, wykończonym i kompletnie wyposażonym w bardzo wysokim standardzie wnętrzem. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca również słonecznym balkonem. Osoby zmotoryzowane docenią przynależne miejsce postojowe pod budynkiem. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje również prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon;
– 2 sypialnie;
– balkon;
– przedpokój;
– kuchnia;
– łazienka.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 200 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej rok. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1443)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl