slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na czwartym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dziewięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 61,76 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 813 zł/m2, co daje 667 800 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2015 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacja w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, to znaczy:
– punktów usługowych;
– sklepów;
– dyskontów;
– marketów;
– szkół;
– przedszkoli;
– żłobków;
– placów zabaw.
Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu ze względu na pobliskie baseny, parki, siłownie, stawy etc. W częściach wspólnych mieści się wózkownia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z opcjonalnym pozostawieniem wyposażenia (do negocjacji). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przeszło generalny remont z dbałością o każdy szczegół. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: balkon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki poziom zarówno bezpieczeństwa (domofon z szyfratorem + spokojne sąsiedztwo + zamykana klatka schodowa na piętrze), jak i wygody. Właściciele aut docenią na pewno miejsce parkingowe.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3393)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl