slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2017 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 200 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 49 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na Starym Mieście i przy słynnym Zamku Książąt Pomorskich. To topowa i poszukiwana na rynku okolica. Wnętrze oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu zostało kompletnie wyposażone i umeblowane w wysokim standardzie z zastosowaniem nowoczesnego i energooszczędnego oświetlenia LED-owego:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Z okien rozpościera się imponujący widok na Bulwary Szczecińskie oraz Starówkę.

Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje nowym najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają m.in. antywłamaniowe drzwi. Właściciele aut docenią liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13393)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl