slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 60,61 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 064 zł/m2. Budynek z 2011 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 610 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowo i elegancko umeblowanym/wyposażonym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: taras + przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Właściciele aut docenią z pewnością przypisane do lokalu miejsce parkingowe na zamkniętym i monitorowanym terenie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom nie tylko życie na europejskim poziomie i najwyższy komfort użytkowania, ale także bezpieczeństwo (monitoring). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także najbliższym otoczeniem, to jest prestiżową lokalizacją w elitarnej inwestycji z basenami, centrum wellness&SPA, salą konferencyjną, restauracją, ogrodem letnim etc. Na plaże można dojść spacerem w 5 minut. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-853)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl