slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2010 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 35 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoją elitarna lokalizacją na terenie zamkniętego, prestiżowego osiedla, w centrum miasta. Dużym udogodnieniem oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest na pewno przynależna komórka lokatorska. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem przepięknie wykończone, wyposażone i umeblowane:
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– sypialnia;
– łazienka z wc
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwycić może również ciekawie zaaranżowanym oświetleniem LED-owym. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa monitoring oraz solidne, antywłamaniowe drzwi. Osoby zmotoryzowane docenią wiele miejsc parkingowych oraz możliwość wynajęcia miejsca postojowego na strzeżonym parkingu. Ekskluzywny apartament do wynajmu wraz z praktyczną komórką lokatorską.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13460)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl