slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 50 m2 z podziałem na trzy pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa w pierwszej kolejności ciekawą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Na szczęście znajdziemy tu także niezbędne do codziennego życia markety i sklepy. Są też urzędy i uwielbiany szczególnie przez dzieci aquapark. Na spacerowiczów czeka ładny, zielony park. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje swoim przyszłym najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon). Właściciele aut docenią z pewnością przynależne miejsce parkingowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje wytwornym, wysmakowanym i prestiżowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– balkon;
– przedpokój;
– łazienka;
– 2 pokoje;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do wynajmu całkowicie nowy i gustownie umeblowany. Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Najemca ponosi koszty związane z wynajęciem nieruchomości: taksą notarialną za najem okazjonalny + obsługę transakcji przez biuro nieruchomości.

Prezentacja ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przeprowadzana jest zawsze w obecności agenta WGN. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu, a także złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do wynajmu) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4017)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl