slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 43 m2 z podziałem na 2 pokoje w 7-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 900 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2019 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją w reprezentacyjnej kamienicy, w centrum miasta. Wokół liczne sklepy, szkoły i wyższe uczelnie. Do luksusowego apartamentu do wynajmu przynależy miejsce postojowe w garażowcu pod budynkiem (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje także swoim jasnym, widnym, słonecznym i wyposażonym wnętrzem zaprojektowanym w nowoczesnym designie (loft). Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na miasto.

Luksusowy apartament do wynajęcia niedawno został wykończony i dotychczas nie był przez nikogo zamieszkały. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnię;
– łazienkę;
– przedpokój;
– balkon.

Ekskluzywny apartament do wynajmu posiada efektowne oświetlenie, które dodają mu niebywałego szyku i uroku. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości miesięcznego czynszu najmu. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko dla osób bez zwierząt. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13534)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl