slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 43,5 m2 z podziałem na dwa pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,6 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2007 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany do majętnych klientów, którzy chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu luksusów i pełnych przepychu wnętrz. To również propozycja dla tych, którzy cenią ciszę i spokój. Luksusowy apartament na wynajem na minimum 12 miesięcy. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyposażony w markowy sprzęt AGD i armaturę wysokiej klasy. Entuzjastów nowoczesnych technologii zainteresuje superszybki Internet. Duże wrażenie we wnętrzu robi na pewno ciekawe oświetlenie LED-owe. Nowi najmujący mają zagwarantowaną opcję korzystania z osiedlowej siłowni.

Luksusowy apartament na wynajem wraz z praktyczną komórką lokatorską. Właściciele aut docenią liczne miejsca postojowe w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także komfortowym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: balkon + hol + łazienkę z wc + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament na wynajem zaprojektowany w nowoczesnym designie. Na koniec warto dodać rewelacyjną lokalizację nobilitującej inwestycji deweloperskiej na terenie zagospodarowanego, monitorowanego i zamkniętego osiedla. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Dotychczasowy właściciel dopuszcza doposażenie ekskluzywnego apartamentu w podwójne łóżko sypialniane. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13564)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl