slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży (Gazimagusa)

Apartament do sprzedaży (Gazimagusa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gazimagusa (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 307 356 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o siedmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 32 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 605 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim słonecznym wnętrzem, śródziemnomorskim stylem wykończenia, a także wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami (centralny system satelitarny, system internetowy). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje wszystkim lokatorom najwyższy komfort i wygodę, za co odpowiada m.in. klimatyzacja. Osoby zmotoryzowane docenią miejsce parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia także bezpieczeństwo (domofon).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się imponującym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się pod lokatę kapitału i lukratywny wynajem turystom. Sprzyja temu fantastyczna lokalizacja, którą uwielbiają podróżni z całego świata. Są tu złote plaże, krystalicznie czysta woda oraz szereg atrakcji kulturalnych (teatry, centra rozrywki, kina). Okolica uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych na całej wyspie. Wszystko to podnosi wartość tutejszych nieruchomości, a więc także oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży jest kompletnie nowy, a z jego okien rozpościera się imponujący widok.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-612)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl