slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2000 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 199 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 51 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może eleganckim, wytwornym wnętrzem oraz lokalizacją w reprezentacyjnej kamienicy na Starym Mieście. W pobliżu znajdziemy słynny Zamek Książąt Pomorskich, reprezentacyjne Wały Chrobrego, liczne restauracje, kawiarnie, sklepy i centra handlowe.

Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje także fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
– salon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– łazienka;
– korytarz.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie są kompletnie umeblowane i wyposażone. Luksusowy apartament do wynajęcia bezczynszowy (brak opłat administracyjnych). Bardzo polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13717)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl