slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 52,2 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu wygód i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest cyfrowy domofon. Na rodziny posiadające samochód czekają liczne miejsca parkingowe przy budynku. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje ponadto rewelacyjną lokalizacją w pobliżu centrum, obiektów sportowych, parków, placów zabaw, ośrodków zdrowia, miejskiego targowiska, klubów fitness oraz sklepów.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca w pierwszej kolejności estetycznie wykończonym wnętrzem ze słonecznym balkonem. Warto dodać w tym miejscu, że wnętrze oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest przepięknie umeblowane/urządzone. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + balkon + pokój dzienny. Duże wrażenie robi także efektowne oświetlenie LED-owe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,8 tys. zł. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14005)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl