slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 39 m2 z podziałem na dwa pokoje w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajęcia dla osób bez zwierząt. Luksusowy apartament na wynajem wyposażony został w wiele nowoczesnych technologii, jak np. światłowód. Osoby posiadające samochód ucieszy parking przed budynkiem oraz możliwość wynajmu miejsca postojowego w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje swoim mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi), jak i komfort. Duże wrażenie robi we wnętrzu efektowne oświetlenie LED-owe. Z balkonu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na znane Bulwary Szczecińskie.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia życie na imponującym poziomie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wszystkie pomieszczenia i pokoje zostały estetycznie wyposażone oraz umeblowane: łazienka + kuchnia + sypialnia + balkon + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się w niezwykle ciekawym punkcie miasta, na Starym Mieście, na terenie elitarnej inwestycji mieszkaniowej. Cisza i spokój. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13725)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl