slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1 790 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 58 m2 i korzystną wystawą okien na południowy zachód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na drugim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia swoim domownikom nie tylko najwyższy komfort i życie na europejskim poziomie, ale również bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi). Na amatorów najnowocześniejszych technologii czeka światłowód. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje atrakcyjną lokalizacją w znakomicie komunikowanej z centrum okolicy. To wyjątkowo cichy i spokojny punkt na mapie miasta. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: dyskonty popularnych marek, sklepy, punkty usługowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia oczarowuje starannie zadbanym wnętrzem, które jest estetycznie umeblowane i funkcjonalnie wyposażone: przedpokój + łazienka z wc + strefa jadalniana + kuchnia + sypialnia + 2 balkony + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13726)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl