slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 45,57 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje swoim najemcom europejski poziom życia w otoczeniu wielu luksusów, komfortu i wygód (np. klimatyzacja). Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością parking przed budynkiem. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu ładnym balkonem i fantastycznym widokiem na najbardziej reprezentatywną ulicę Szczecina. Wokół dużo zieleni.

Ekskluzywny apartament na wynajem zaprojektowany w niezwykle ekologicznym stylu i przy wykorzystaniu najbardziej wyśrubowanych standardów. Dla przykładu: całe wnętrze wykonano z litego drewna dębowego zaimpregnowanego ekologicznym olejem i woskiem. Dodatkowo wszystkie użyte we wnętrzu kleje, oleje i farby pozbawione są substancji lotnych i toksycznych. Wisienką na torcie jest technologia zabezpieczająca domowników przed szkodliwością promieniowania elektromagnetycznego (klatka Faraday’a).

Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje ogromne poczucie bezpieczeństwa (monitoring) i komfortu. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się ponadto prestiżową lokalizacją w jednej z najpiękniejszych kamienic w sercu miasta. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13839)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl