slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2023 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 900 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 43 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na III piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu kompletnie nowy i dotychczas niezamieszkały. Luksusowy apartament na wynajem z przepięknym, słonecznym balkonem i niezwykle komfortowym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia ekskluzywnym apartamencie są w pełni umeblowane i wyposażone.

Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje swoim najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i bezpieczną. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do zamożnej pary albo singla. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13896)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl