slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 15 957 zł/m2. Budynek z 2023 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 750 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty 2%, podatku PCC, a w ramach ceny otrzymuje roczną gwarancję na prace wykończeniowe swojego luksusowego apartamentu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla majętnych osób, które poszukują gotowych rozwiązań. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie nowy i dotychczas niezamieszkały. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom nie tylko najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo, ale również nieskrępowany dostęp do basenu, sauny i siłowni (w ramach opłat czynszowych). Wygodę i komfort zapewnia tu klimatyzacja, natomiast za bezpieczeństwo odpowiada monitoring, elektryczne rolety antywłamaniowe oraz zamknięty charakter osiedla.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym projektem wnętrza z funkcjonalnym układem pomieszczeń: taras + sypialnia + łazienka z wc + aneks kuchenny + balkon + pokój dzienny + przedpokój. Właściciele aut mają możliwość zakupu miejsca postojowego. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje ponadto atrakcyjną lokalizacją na terenie zamkniętego, nobilitującego osiedla w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: restauracji, punktów usługowych, salonów, sklepów etc. Nieopodal przepiękne morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN umożliwia bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3428)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl