slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2023 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze z korzystną ekspozycją okien na południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 44 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zaaranżowany w modnym stylu „loft”. Do luksusowego apartamentu do wynajmu przynależy ładny ogród, komórka lokatorska oraz garaż. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji apartamentowej w elitarnej okolicy. Nieopodal sklepy, szkoły, parki, punkty usługowe. Wokół cisza i spokój. Luksusowy apartament do wynajęcia jest kompletnie nowy i dotychczas nigdy nie był wynajmowany.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa nowoczesnym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia domownikom najwyższy standard życia w otoczeniu niebywałych wygód (ogrzewanie podłogowe, system inteligentnego zarządzania) oraz w poczuciu bezpieczeństwa (wideodomofon). Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14142)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl