slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 479 tys. zł i powierzchnia 38 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 605 zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym osobom, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu niezliczonej liczby udogodnień podnoszących komfort i wygodę życia. Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może estetycznie wykończonym wnętrzem, gdzie znajdziemy: pokój dzienny/sypialnię + aneks kuchenny + balkon + garderobę + pomieszczenia gospodarcze + łazienkę. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać komórkę lokatorską (dodatkowo płatne: 3 000 zł) oraz miejsce postojowe (dodatkowo płatne 25 000 zł).

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zaprojektowany w jasnych, optymistycznych barwach. Wnętrze jest bardzo słoneczne, co zawdzięcza między innymi dużym oknom. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją na terenie nowego osiedla. Wokół dużo zieleni, cisza i spokój. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd zarówno do centrum, jak i innych części miasta. Blisko poradnie medyczne, poczta, markety, drogerie, stomatologia, urzędy, kancelarie, pasaże handlowe, lokale gastronomiczne, place zabaw, przedszkola, szkoły, parki, restauracje, punkty usługowe, sklepy itp. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Pruszcz Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1804)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl