slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 44 m2 z podziałem na dwa pokoje w 5 -kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 199 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na IV piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym najemcom nie tylko najwyższy standard życia (klimatyzacja), ale również poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament do wynajmu z ładnym balkonem. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją na Starym Mieście. Na wyciągnięcie ręki znana i lubiana przez mieszkańców galeria handlowa, rektorat wyższej uczelni. Okolica uchodzi za niezwykle elegancką, cichą, spokojną i prestiżową.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa gustownie zaprojektowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
– pokój dzienny;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Wnętrze oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu kompletnie wyposażone i umeblowane. Bardzo polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14154)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl