slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Zielona Góra (okolice)

Apartament do wynajmu Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament na wynajem w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 41 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na II piętrze w kamienicy z 1940 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1 200 zł/m-c oraz lokalizacja w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia swoim najemcom życie w najwyższym standardzie i otoczeniu licznych udogodnień podnoszących komfort życia. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu jest słoneczne, ciepłe i zaaranżowane z dbałością o każdy detal. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
– przedpokój;
– sypialnię;
– kuchnię;
– łazienkę;
– garderobę.
Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa atrakcyjną lokalizacją nieopodal parku, kina, urzędów, sklepów, punktów usługowych, marketów. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 1 700 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości:
– podatek od czynności cywilno-prawnych;
– taksy notarialnej;
– wpisów do księgi wieczystej;
– obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-634)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl