slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 90 m2 z podziałem na dwa pokoje w siedmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 499 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2012 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na szóstym piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje domownikom nie tylko komfort i wygodę, ale i bezpieczeństwo. O to pierwsze dba m.in. ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest m.in. monitoring. Luksusowy apartament do wynajęcia oferuje niezapominane widoki z okien na panoramę miasta. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca elitarną lokalizacją w ścisłym centrum. Na wyciągnięcie ręki znany i lubiany przez mieszkańców oraz turystów deptak.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa estetycznie urządzonym i przestronnym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń: taras + pokój dzienny + strefa stołowa + strefa kuchenna + strefa wypoczynkowo-telewizyjna + korytarz + wc + sypialnia + łazienka z wc. Mocnym zaletą oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest wspominany wyżej, duży taras. Na zmotoryzowanych czeka podziemne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne). Bardzo polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14111)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl