slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Elbląg

Apartament do wynajęcia Elbląg

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 58,63 m2 z podziałem na trzy pokoje w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca gustownie zaprojektowanym wnętrzem o następującym układzie: aneks kuchenny + łazienkę z wc + pokój dzienny + 2 sypialnie + balkon + przedpokój.
Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest bardzo czyste, komfortowe i gotowe do wprowadzenia.

Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się w wysokim wieżowcu, który na pewno spodoba się miłośnikom nowoczesnej architektury. Stanowi on połączenie delikatnej kolorystyki z eleganckimi formami. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: dyskonty znanych marek, parki handlowe, sklepy, punkty usługowe, szpital, przedszkola, drogerie, piekarnie, stacje paliw, obiekty sportowe, basen, szkoły, tereny rekreacyjne.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się przepięknie urządzonym i umeblowanym wnętrzem, słonecznym balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym w hali garażowej. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-552)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl