slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 24 m2 w ośmiokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,8 tysięcy zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament na wynajem dla klientów niepalących, którzy nie organizują imprez i przestrzegają ciszy nocnej od 22:00 do 6:00. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca elitarną lokalizacją w luksusowym apartamentowcu, gdzie mamy: kręgielnię, siłownię, a nawet basen. W okolicy znajdziemy dodatkowo rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: punkty usługowe, banki, apteki, dyskonty, markety, sklepy, wyższą uczelnię. Zmotoryzowanych ucieszy opcja wynajęcia garażu.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert komfortem, funkcjonalnością i gwarancją życia na światowym poziomie. Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest kompletnie umeblowane/wyposażone. Znajdziemy tu: aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnię + hol + przedpokój + łazienkę + balkon. Luksusowy apartament na wynajem olśniewa już od przekroczenia progu zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 4 tysięcy zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-49)

Kontakt:
e-mail: szczecin7@wgn.pl