nowoczesny aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Luksusowy apartament do wynajęcia umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać. Cena – 2 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 70 metrów kwadratowych. 3 pokoje. II piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2019 roku.

Prestiżowa lokalizacja przy Korpusie NATO to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią przynależne miejsce postojowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój.
– taras.

Duże wrażenie estetyczne robi znajdujące się w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu oświetlenie LED-owe. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód mają możliwość wynajęcia garażu za dodatkową opłatą pod budynkiem w kwocie 200 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem długoterminowy i najem okazjonalny. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10975)

Kotnkat:
e-mail: k.splawska@wgn.pl

x (x)