wytworny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 47 m2 z podziałem na 2 pokoje w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 600 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2018 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje już od pierwszej prezentacji lokalizacją w nowoczesnym budynku, w centrum miasta. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie zostały zaprojektowane przez projektanta w wysokim standardzie. Warto dodać, że wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia jest kompletnie umeblowane i wyposażone.

blisko centrów handlowych, a także Wałów Chrobrego. Sąsiedztwo doskonale skomunikowane z całym Szczecinem. W budynku mamy cichobieżną windę. Prestiżu ofercie daje fakt, że nowi lokatorzy będą mogli korzystać z ekskluzywnych usług concierge’a. Rodziny posiadające samochód ucieszy podziemny garaż. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12584)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl