nowoczesne oświetlenie salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, historyczny rok oddania do użytku 1837, a także imponująca cena 280 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o 2 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 41,7 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 715 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją elitarną lokalizacją w centrum miasta, odremontowanym wnętrzem, a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka z wc + komunikacja. Luksusowy apartament gwarantuje przyszłym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy praktyczna komórka lokatorska. Rodziny posiadające samochód docenią z kolei liczne miejsca parkingowe przy budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z umeblowaniem oraz wyposażoną kuchnią. W pobliżu znajdziemy liczne sklepy, przychodnie zdrowia, szkoły, a dla lubiących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu – tereny rekreacyjne i spacerowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13225)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl