slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 900 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 100 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa w pierwszej kolejności przepięknym ogrodem, eleganckim wnętrzem oraz prestiżem, przez co świetnie nadaje się również do prowadzenia w jego wnętrzu kancelarii notarialnej, adwokackiej albo lokalu biurowego. Osoby zmotoryzowane posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią 2 garaże + miejsca parkingowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– sypialnia
– garderoba
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– pokój z osobną łazienka i aneksem kuchennym.

Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może znakomitą lokalizacją w otoczeniu zieleni przy jednoczesnej bliskości centrum. Zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12874)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl