slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu.Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 49,6 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na I piętrze w budynku z 2022 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 3 200 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 6-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku północny zachód. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem o wyjątkowo komfortowym, eleganckim i prestiżowym wnętrzu z ładnym balkonem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się na terenie nowoczesnego osiedla blisko znanego centrum handlowego i wyższej uczelni. Wokół cisza i spokój. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią rozległe tereny zielone. Natomiast rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca postojowe w garażu. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednorazowej kwoty czynszu.

Ekskluzywny apartament na wynajem na dłuższy czas, minimum 12 miesięcy, z umową najmu okazjonalnego lub na firmę. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Oferta jest na wyłączność, kontakt tylko poprzez Biuro WGN Szczecin Mierzyn. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-302)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl