slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej i funkcjonalnej powierzchni 33 m2 w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 600 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2009 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją na terenie nowoczesnego, chronionego i poszukiwanego na rynku osiedla. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy praktyczna komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje swoim wystylizowanym, eleganckim i umeblowanym wnętrzem:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– balkon.
Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13567)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl