slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Studio / 1 pokój / kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 20 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 19 467 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego oddany zostanie do użytku w 2025 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 389 335 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoja fenomenalną, malowniczą lokalizacją blisko plaży i lazurowej toni morza. Okolica uważana jest za jedną z najbardziej prestiżowych. Nie brakuje tu: parków, pralni, bankomatów, kawiarni, barów, salonów usługowych, aptek, przedszkoli, szkół, sklepów, szpitali, marketów, restauracji, wypożyczalni aut i rowerów, sal bilardowych, piekarni, postojów taksówek, świetlic, sal zabaw i tym podobnych. Osoby posiadające samochód docenią pobliską nitkę autostrady. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów, WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca przepięknie zaaranżowanym wnętrzem z wygodnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: aneks kuchenny + salon/sypialnia + balkon + łazienka.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-507)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl