slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Tczew

Apartament na sprzedaż Tczew

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Tczewie (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 61,05 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 993 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 549 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w centrum, nieopodal słynnego bulwaru nadwiślańskiego z terenami rekreacyjnymi. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: przedszkola, szkoły, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe, place zabaw, restauracje. Na rodziny posiadające samochód czeka parking. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom najwyższy stopnień bezpieczeństwa (monitoring), jak i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa estetycznie urządzonym i zapewniającym życie na najwyższym poziomie wnętrzem: 2 sypianie + pokój dzienny + łazienka + kuchnia + balkon + przedpokój. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera umeblowanie. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2502)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl