słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Szczecina (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecina (okolice)

Ekskluzywny apartament na wynajem typu studio/kawalerka w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na II piętrze, najlepiej w budynku 4-kondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 1 250 złotych miesięcznie. Wygodny metraż 31 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Budynek pochodzi z 2009 roku.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem ogrzewany jest z kotłowni w piwnicy budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia niezwykle słoneczne i ciepłe. Topowa lokalizacja. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem pozostaje do otwartej negocjacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11735)

e-mail: k.splawska@wgn.pl