eleganckie wnętrze pokoju dziennego w luksusowym apartamencie do wynajmu Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1,8 tys. złotych miesięcznie a także wygodną powierzchnię 50 mkw.

Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji. Na wyciągnięcie ręki dyskonty spożywcze znanych marek, kluby fitness, szkoły, apteki i przychodnie zdrowia. Rodziny posiadające samochód ucieszą miejsca parkingowe przy budynku. Luksusowy apartament do wynajmu łącznie z niezwykle praktyczną komórką lokatorską. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1,8 zł. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajęcia jest bardzo ekonomiczny w utrzymaniu dzięki między innymi energooszczędnemu oświetleniu LED-owemu.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na wynajem są całkowicie umeblowane/wyposażone i zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami. Pomimo tego właściciel dopuszcza doposażenie zgodnie z przyszłymi potrzebami nowych najemców. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się swoim eleganckim, prestiżowym i komfortowym wnętrzem: łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + balkon + salon. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12658)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl